Telif Hakkı ve Çekince

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık Anonim Şirketine aittir. Bu internet sitesinden sağlanan bilgiler, sadece bilgi edinme amacıyla kullanılabilirler ve Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık A.Ş.'nın yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kısmen ya da tümüyle çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayınlanamazlar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık A.Ş. bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık A.Ş ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu gibi sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık A.Ş tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Arman & Şahin aracılık yatırım ve danışmanlık A.Ş, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.